Nasza strona "Ku zbawieniu" powstała ponad 2 lata temu, w maju 2008 r., zaraz po naszym nowym narodzeniu. Powstała jak wierzymy z woli Bożej. Powstała po to, byśmy mogli się dzielić z innymi tym, co zrobił dla nas Chrystus. Powstała w celu głoszenia Dobrej Nowiny.

Być może są wśród naszych czytelników takie osoby, które widzą, że to wszystko, o czym piszemy jest szczere i wypływa z naszej miłości do Boga i bliźniego, nawet wtedy gdy jest to krytyczne spojrzenie na zachodzące wokół nas zjawiska.

Dzisiaj chcemy się zwrócić do każdego, kto chciałby poznać naszą rodzinę, kto chciałby spotkać się z nami i rozmawiać o Bogu. Jest taka możliwość! Jakże pragniemy poznawać nowe osoby, które szukają prawdy! Jakże dziękujemy Bogu za każdą osobę, którą do tej pory postawił przed nami i której mogliśmy głosić Ewangelię.

 

Mieszkamy w Białymstoku, ale dysponujemy także samochodem, więc podróż do innej miejscowości nie stanowi żadnej przeszkody. Prosimy, jeśli chciałbyś się z nami spotkać, czy u nas, czy w kawiarni, czu w Twoim domu, napisz do nas na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jak łatwo można wyczytać z naszej strony, nikogo nie przekonujemy do zmiany denominacji z jednej na drugą, bo to nic nie zmieni, to nie da zbawienia. Po prostu chcemy opowiadać o Jezusie Chrystusie, który umarł za nasze grzechy i zmartwychwstał, który nas zbawił i dał życie wieczne, który przebaczył nasze grzechy, który dał nam nowe serca. 

 

Jak wielu ludzi oszukuje samych siebie, twierdząc, że w ich zyciu jest wszystko ok, że jakoś sobie sami z wszystkim poradzą. Ale na pytanie, gdzie będziesz po śmierci, ci sami ludzie nie potrafią odpowiedzieć, nawet jeśli są bardzo religijni. Dlaczego tak jest? Może jesteś właśnie taką osobą? Nie chcemy Cię osądzać i oceniać. Zachęcamy po prostu zachęcać do szukania prawdy. Może Bóg w swej łasce posłuży się naszą rodziną i takim spotkaniem, aby dotrzeć do Ciebie? Nie wiemy, ale wierzymy, że warto spróbować...

 

Idźcie tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego, ucząc je przestrzegać wszystkiego, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata. (Ew. Mateusza 28:19-20, Biblia Warszawska)

 

Rafał i Kasia