Drukuj

Już w maju 2010 r. ostrzegaliśmy na łamach naszej strony przed pastorem Rickiem Warrenem, jego naukami i jego książką "Życie Świadome Celu". Czy były to ostrzeżenia bezpodstawne? A może Rick Warren od tego czasu zauważył swoje błędy i zawrócił z błędnej drogi?

Zachęcamy do obejrzenia filmu "Kościół kąkolu", w którym bardzo szczegółowo przedstawiono wizje i plany pastora Warrena i jemu podobnych ludzi. 

Jeśli kiedykolwiek ktoś polecał ci przeczytanie książki "Życie Świadome Celu" lub "Kościół Świadomy Celu", najlepiej obejrzyj wcześniej "Kościół kąkolu". Może dzięki temu nie skorzystasz z propozycji lektury tych "bestsellerów"... Jeśli jednak już przeczytałeś którąś z ww. książek lub nawet obie, obejrzyj teraz "Kościół kąkolu" i zobacz, kim jest Rick Warren i na czym mu tak naprawdę zależy.

Jeśli jesteś osobą, która poleca książki Ricka Warrena i jego osobę jako męża Bożego... no cóż, obejrzyj po prostu "Kościół kąkolu" i zastanów się, czy droga ucznia Jezusa Chrystusa powinna prowadzić tam, gdzie wielkimi krokami zmierza pastor Warren.

Korci mnie, żeby napisać więcej na ten temat, jednak po co miałbym powtarzać to, co sami możecie obejrzeć w filmie??? Dodam tylko, że materiał jest rzetelny i dobrze udokumentowany, a przede wszystkim poparty Słowem Bożym. Koniecznie zobaczcie sami !!!