Jakiś czas temu otrzymaliśmy z Kasią maila od brata w Chrystusie - Piotra Piotrowskiego. Przesłał On nam świadectwo swojego narodzenia na nowo, świadectwo Jego trudnej wędrówki życiowej, która doprowadziła Go do Boga. Być może kiedyś świadectwo zostanie wydane jako książka, a do tego czasu mamy zgodę na umieszczenie wspomnień Piotra na naszej stronie. Ku chwale Jezusa Chrystusa. 

 

Tym razem nie będę pisał mojej opinii na temat świadectwa. Wydaje mi się, że sami dokonacie oceny po przeczytaniu wspomnień Piotra, do czego oczywiście gorąco zachęcam.

 

Zacytuję tylko moim zdaniem bardzo ważny fragment ze świadectwa, fragment który każdy nie narodzony na nowo człowiek powinien odnieść do siebie:

 

"Ktoś mógłby pomyśleć: To mnie nie dotyczy, ja nigdy nie siedziałem w więzieniu, nie piłem, nie ćpałem, miałem normalny dom, rodzice mnie kochali. Ale Słowo żywego Boga mówi, że wszyscy zgrzeszyli i brak im chwały Bożej (Rzym.3:23-24), że Bóg nie ma względu na osobę (dz.Ap.10:34-35) i że z samych dobrych uczynków człowiek nie może być zbawiony, lecz przez wiarę w Jezusa Chrystusa (Efez.2:8-10)."

 

Tak jak w przypadku świadectwa Piotra Stępniaka, świadectwo Piotra Piotrowskiego jest bardzo ważne, ale Jego przyjście do Jezusa zapewniło zbawienie tylko Jemu. Wierzę, że pomoże ono wielu ludziom w zrozumieniu miłości Boga do ludzi, ale decyzję o przyjęciu Chrystusa do swojego serca każdy człowiek musi podjąć sam. Nikt za Ciebie drogi czytelniku tego nie zrobi.

 

"Droga do wolności" - fragment

 

Amen.

 
 

 

I stało się, szybciej niż chyba ktokolwiek przypuszczał. Świadectwo Piotra zostanie wydane jako książka. Dlatego też u nas na stronie dostępny będzie jedynie fragment zachęcający do jej zakupu, gdy tylko ta pojawi się w księgarniach. Oczywiście niezwłocznie o tym fakcie Was powiadomimy. Wierzymy, iż książka po jej wydaniu poruszy niejedno serce ludzi w całej Polsce, ku chwale Boga.

 

21  Wrzesień 2008

 
 

 
 
 

"Droga do wolności" jest już do kupienia w księgarniach chrześcijańskich. Zapraszamy: Dobry Skarbiec, Absolutnie Fantastyczne.  

14 Październik 2008